Z kancelarii GESSEL do CANAL+ Cyfrowego

dodano: 
02.04.2009
komentarzy: 
1

Dorota Zawadzka obejmie w połowie kwietnia stanowisko dyrektora ds. komunikacji oraz rzecznika prasowego spółki CANAL+ Cyfrowy. Będzie odpowiedzialna za kształtowanie polityki komunikacyjnej platformy CYFRA+, komunikację instytucjonalną, relacje z mediami, program społecznej odpowiedzialności biznesu, a także działania sponsoringowe i koordynację obsługi prasowej autorskich kanałów premium oraz kanałów tematycznych platformy.

Bezpośrednim zwierzchnikiem Zawadzkiej będzie prezes i dyrektor generalny CANAL+ Cyfrowego Bertrand Le Guern.
Stanowisko dyrektora ds. komunikacji  było od kilku miesięcy nieobsadzone w firmie. Osobą pełniącą obowiązki rzecznika prasowego i PR managera była w tym czasie współpracująca od wielu lat z CANAL+ Agatha Slaby-Bolińska, właścicielka agencji Pi-aR+.

Do CANAL+ Cyfrowego Dorota Zawadzka przechodzi z kancelarii prawnej GESSEL, gdzie jako dyrektor ds. komunikacji odpowiadała za relacje z mediami, rozwijanie inicjatyw o charakterze pro publico bono, działania marketingowe, seminaria i konferencje. Na stanowisku w kancelrii zastępuje ją od 1 kwietnia Dorota Kryszkowska.
Wcześniej była związana z firmą telekomunikacyjną UPC Polska, gdzie jako dyrektor ds. komunikacji odpowiadała za PR korporacyjny i produktowy, w tym kontakty z mediami, programy społecznej odpowiedzialności biznesu, komunikację wewnętrzną oraz działania sponsoringowe budujące wizerunek firmy. W tym czasie współpracowała także z Wydziałem Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie jako wykładowca studiów podyplomowych Public Relations. 
Kierowała także działem public relations platformy satelitarnej Wizja TV, pracowała także w dziale prasowym CANAL+ oraz Film+, zajmując się m.in. promocją produkcji filmowych stacji. (kk)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
02.04.2009
22:13:56
Bingo
(02.04.2009 22:13:56)
A czy ktoś wie, czemu pani Masztalik tak krótko była rzecznikiem prasowym Canal+? Pani Zawadzkiej życzymy dłuższego stażu pracy niż 3 miesiące :-)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin