niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościZ kancelarii GESSEL do CANAL+ Cyfrowego

Z kancelarii GESSEL do CANAL+ Cyfrowego

Dorota Zawadzka obejmie w połowie kwietnia stanowisko dyrektora ds. komunikacji oraz rzecznika prasowego spółki CANAL+ Cyfrowy. Będzie odpowiedzialna za kształtowanie polityki komunikacyjnej platformy CYFRA+, komunikację instytucjonalną, relacje z mediami, program społecznej odpowiedzialności biznesu, a także działania sponsoringowe i koordynację obsługi prasowej autorskich kanałów premium oraz kanałów tematycznych platformy.

Bezpośrednim zwierzchnikiem Zawadzkiej będzie prezes i dyrektor generalny CANAL+ Cyfrowego Bertrand Le Guern.
Stanowisko dyrektora ds. komunikacji  było od kilku miesięcy nieobsadzone w firmie. Osobą pełniącą obowiązki rzecznika prasowego i PR managera była w tym czasie współpracująca od wielu lat z CANAL+ Agatha Slaby-Bolińska, właścicielka agencji Pi-aR+.

Do CANAL+ Cyfrowego Dorota Zawadzka przechodzi z kancelarii prawnej GESSEL, gdzie jako dyrektor ds. komunikacji odpowiadała za relacje z mediami, rozwijanie inicjatyw o charakterze pro publico bono, działania marketingowe, seminaria i konferencje. Na stanowisku w kancelrii zastępuje ją od 1 kwietnia Dorota Kryszkowska.
Wcześniej była związana z firmą telekomunikacyjną UPC Polska, gdzie jako dyrektor ds. komunikacji odpowiadała za PR korporacyjny i produktowy, w tym kontakty z mediami, programy społecznej odpowiedzialności biznesu, komunikację wewnętrzną oraz działania sponsoringowe budujące wizerunek firmy. W tym czasie współpracowała także z Wydziałem Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie jako wykładowca studiów podyplomowych Public Relations. 
Kierowała także działem public relations platformy satelitarnej Wizja TV, pracowała także w dziale prasowym CANAL+ oraz Film+, zajmując się m.in. promocją produkcji filmowych stacji. (kk)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj