Z MSL do działu komunikacji Unilevera

dodano: 
18.02.2020
komentarzy: 
0

Od początku lutego 2020 roku Communications Managerem w Unileverze na rynek Polski i krajów bałtyckich jest Dorota Wasiak. W ramach obowiązków zajmuje się komunikacją korporacyjną, public affairs i komunikacją związaną ze zrównoważonym biznesem. Może reprezentować też firmę w mediach. Odpowiada ponadto za doradztwo w zakresie działań poszczególnych marek Unilevera.

Wcześniej to stanowisko obejmował Maciej Lasoń. W lutym 2019 roku awansował jednak na Head of Communications East Europe. Od tego czasu jego wcześniejsza funkcja była nieobsadzona.

Wasiak do Unilevera przeszła z agencji MSL, w której pracowała przez niemal pięć lat – ostatnio jako Junior Account Manager. Zajmowała się tam głównie obsługą marki Carrefour. Awansowała wcześniej ze stanowisk Account Executive i Senior Account Executive. Doświadczenie zdobywała m.in. w 3PR Consulting, Saint-Gobain Sekurit Han Glas Polska i Europejskiej Akademii Dyplomacji. Ukończyła zarządzanie na Politechnice Łódzkiej oraz studia podyplomowe w ramach programu CSR. Cele Zrównoważonego Rozwoju w strategii firmy w Akademii Leona Koźmińskiego.

Lasoń natomiast to ekspert ds. komunikacji z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie brandingu i komunikacji korporacyjnej. Wcześniej pracował m.in. w Nike Polska (jako Head of Communication & PR) i dyrektor działu consumer healthcare w agencji Edelman Polska. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin