Z Pegasusa do Communication Unlimited

dodano: 
04.07.2006
komentarzy: 
2

Katarzyna Gospodarek pracuje od lipca jako Senior PR Manager dla Communication Unlimited. Pokieruje ona komórką PR i będzie odpowiedzialna za działania własne agencji oraz za obsługę realizowanych dla klientów projektów public relations. Gospodarek do tej pory pracowała jako PR Senior Account Executive w agencji Pegasus Public Relations. Studiowała ona na Wydziale Dziennikarstwa UW, na kierunku dziennikarstwo ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny.

komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
04.07.2006
12:37:06
higa
(04.07.2006 12:37:06)
uwielbiam takie komentarze jak ten poniżej... nie wiedzieć nic o osobie i jej kompetencjach ale opluć jest najłatwiej. jakieś głupie paszkwile wypisywać z zazdrości. rany ta branża jest na prawdę straszna. Diana - jako praktykant miałaś niewielkie pojęcie co się dzieje w Pegasusie. Pracowałm z Kasią przez dwa lata, kiedy najpierw była juniorem (a jeszcze wcześniej praktykantem) potem accountem i obsługiwała kilku klientów. powiem tak - niewiel znam osób o równej pracowitości i suminności, które niczym innym jak ciężką pracą i swoimi staraniami doszły do tego co mają. Poleciłabym Kaśkę każdemu do pracy choć od kilku lat razem nie pracujemy i nie mam z nią kontkatu. Kasiczka, tak trzymaj dziewczyno - twoja koleżanka z naprzeciwka:)
04.07.2006
12:02:19
Diana
(04.07.2006 12:02:19)
Kiedyś miałam praktyki w Pegasusie i ona była niby moją szefową choć wtedy to jej asystent robił całą prace za nią. Dziwie sie że tak długo pracowała w Pegasusie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin