Z TVN-u do Viacomu

dodano: 
04.02.2013
komentarzy: 
0

W lutym do zespołu Viacom International Media Networks Polska (VIMN) dołączyła Marta Hopfer. Objęła nowo utworzone stanowisko PR managera.

Hopfer odpowiada za współtworzenie strategii i działania PR, akcje specjalne oraz relacje z kluczowymi mediami dla kanałów z grupy Comedy & Entertainment (Viva Polska, Comedy Central Polska, Comedy Central Family i Viacom Blink!). Ponadto współpracuje z zespołem odpowiedzialnym za działania w mediach społecznościowych, związanych z wybranymi stacjami TV. Nowa PR manager raportuje bezpośrednio do dyrektora PR grupy Comedy & Entertainment w na region północny – Jaco Peeringa.

Przez ostatnie 5 lat pracowała jako starszy specjalista ds. PR w TVN SA, gdzie odpowiadała za działania komunikacyjne m.in. dla programów Taniec z Gwiazdami, Szymon Majewski Show, 39 i pół, Brzydula, Mam Talent, Prosto w Serce, Prawo Agaty, a także za organizację i produkcję projektów muzycznych TVN (Sopot Festival, Orange Warsaw Festival) i eventów (Wielki Mecz. Politycy vs Gwiazdy TVN, Zwykły bohater). (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin