Za nami III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

dodano: 
06.12.2018
komentarzy: 
0

28 listopada 2018 roku w Warszawie odbyła się III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji. Program wydarzenia składał się z dziewięciu prelekcji, które poświęcone były nowoczesnym metodom komunikacji i pracy w branży public relations.

Wydarzenie rozpoczęło się od wystąpienia Andrzeja Gruszki, Head of Communication w Hexe Capital, który mówił o potencjale kanałów digitalowych i o tym, jak można wykorzystać go w strategii PR. Przedstawił też m.in. narzędzia, które mogą przydać się w działaniach SEO.

Urszula Podraza, partner strategiczny w Planet PR, omawiała z kolei najpoważniejsze kryzysy, które do tej pory wydarzyły się w 2018 roku. Mówiła m.in. o Facebooku, Stowarzyszeniu Wiosna czy PLL LOT. „Kryzys może być szansą” – zaznaczyła jednak ekspertka. Podraza na przykładzie Green Caffe Nero opowiedziała o prawidłowym reagowaniu na sytuacje kryzysowe.

Adam Sanocki, partner zarządzający w Attention Marketing, mówił natomiast o tym, jak wykorzystywać PR w działaniach B2B. „Rośnie rola PR-u i znaczenie strategii komunikacji, choć w obecnych czasach nie są to strategie na kilka lat” – stwierdził Sanocki.

Prelekcję wygłosił też m.in. Kamil Kozieł, ekspert w zakresie storytellingu, który mówił o tym, jak można go wykorzystać w kampaniach. Ewa Tomczak, która jest moderatorem design thinkingu i trenerem biznesu, opowiadała natomiast o możliwościach używania design thinkingu w działaniach PR. „Punktem wyjścia jest człowiek” – podkreślała Tomczak. Z kolei Barbara Zych, CEO Employer Branding Institute, poruszyła temat employer brandingu i wyjaśniła, jak wykorzystać instrumenty komunikacji wewnętrznej w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz.

PRoto.pl było patronem medialnym wydarzenia. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin