Założyciel LSPR w Warszawie

dodano: 
21.11.2011
komentarzy: 
0

Już 23 listopada do Warszawy przyjedzie dyrektor London School of Public Relations Worldwide John Dalton. Poprowadzi on wykład otwarty na Uniwersytecie Warszawskim dotyczący kluczowych aspektów budowania wizerunku  i postrzegania reputacji firm.

Wykład organizuje Związek Firm Public Relations oraz Zakład PR i Marketingu Medialnego Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W jego trakcie założyciel LSPR odpowie na następujące pytania: Dlaczego zarządzanie reputacją jest obecnie tak istotne? Jakimi mitami jest otoczony ten temat? Jak rozwijać struktury i skutecznie budować reputację organizacji? Dlaczego umiejętne zarządzanie ryzykiem i sytuacją kryzysową jest kluczowe dla kontroli reputacji firmy? Przybliży on również znaczenie monitoringu internetu oraz wpływ mediów społecznościowych na wizerunek organizacji.

Prelekcja odbędzie się 23 listopada o godz. 16:00 w Auli Bibliotecznej Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Nowy Świat 69. Wstęp jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: Joanna.brych@zfpr.pl

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin