Zaprezentuj się na Targach CSR

dodano: 
27.01.2012
komentarzy: 
0

Forum Odpowiedzialnego Biznesu zachęca firmy i organizacje realizujące społecznie odpowiedzialne działania do wystawienia się podczas 4. edycji Targów CSR, które odbędą się 29 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Termin zgłoszeń wystawców upływa 19 lutego.

Do udziału w Targach CSR może zgłosić się każda firma, instytucja, organizacja pozarządowa, przedsiębiorstwo społeczne czy izba handlowa, która może pochwalić się działaniami na rzecz pracowników, konsumentów, społeczeństwa czy środowiska naturalnego. Zgłoszone działania w zakresie społecznej odpowiedzialności, które przejdą pozytywnie weryfikację, zostaną zaprezentowane na Targach CSR, a później w wyszukiwarce dobrych praktyk w portalu.

Tegoroczne Targi CSR zostaną zorganizowane w sposób odpowiedzialny społecznie i środowiskowo poprzez wdrożenie Standardu Spotkań Zrównoważonych BS 8901. Towarzyszyć im będzie: prezentacja 10 edycji raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2011. Dobre Praktyki”, ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności” oraz wystąpienie gościa specjalnego.

Na Targi zaproszeni będą przedstawiciele firm zainteresowanych rozwijaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu CSR, zarówno korporacji jak i MŚP, menedżerowie ds. CSR, HR, PR, marketingu i inni, dziennikarze, konsumenci, studenci i studentki, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz wszyscy zainteresowani tematyką CSR-u i zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie.

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin