Zespół Sigmy powiększony

dodano: 
11.07.2005
komentarzy: 
1

Pięć nowych osób dołączyło do zespołu Agencji PR Sigma International (Poland) Ltd. Anna Król została Senior Account Managerem i szefową siedmioosobowego zespołu obsługującego klientów z branży FMCG, m.in. Heinz/Pudliszki, Indesit, Mieszko, Panasonic i Procter & Gamble. Poprzednio, od 2001 r. Anna Król pracowała w agencji BTL Polymus, gdzie pełniła stanowisko PR Manager oraz zajmowała się przygotowywaniem ofert przetargowych w ramach zespołu strategiczno-przetargowego. Wcześniej współpracowała z Agencją Filmową Teatru Telewizji, pisała teksty dziennikarskie w czasopismach społeczno-kulturalnych, organizowała wydarzenia kulturalne, pisała scenariusze. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie.
Dagmara Bałusz została Junior Account Managerem w zespole obsługującym klientów z branży usług, transportu i logistyki, gdzie odpowiada za współpracę z Lufthansa City Center i FedEx. Poprzednio Dagmara pracowała w firmach PR: BC MFD Media Communications i United PR, zajmując się głównie kontaktami z mediami. Była także zatrudniona w firmie zajmującej się wyjazdami na kursy językowe. Studiowała w Instytucie Anglistyki UW, a obecnie kończy studia na Wyższej Szkole Promocji.
Anna Cybulko została Junior Account Managerem w tym samym zespole, gdzie odpowiada za współpracę z A.T. Kearney i Randstad. Wcześniej, przez blisko trzy lata, pracowała w Zespole Prasy i Informacji Biura Trybunału Konstytucyjnego, gdzie zajmowała się kontaktami z mediami. Współpracowała także ze znanymi instytutami badania opinii publicznej i prowadziła szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej. Ukończyła Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydział Prawa i Administracji UW.
Maciej Meyer został Account Executive w zespole relacji finansowych i inwestorskich, gdzie uczestniczy w działaniach komunikacyjnych wspierających prywatyzację i pierwotne oferty publiczne Grupy Lotos i Zakładów Chemicznych Police oraz odpowiada za współpracę z bankiem GE Money. Poprzednio Maciej pracował w dziale finansów PKP SA, gdzie zajmował się m.in. kredytami międzynarodowymi, obligacjami i eurobligacjami. Maciej pracował również w firmie audytorskiej i portalu o finansach osobistych Wirtualnej Polski.
Aldona Niewiadomska została Junior Account Executive w zespole obsługującym Flower Council of Holland. Uczestniczy w działaniach medialnych i organizacji imprez. Aldona jeszcze studiuje, jest na 5. roku Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych w Instytucie Nauk Politycznych UW. Wcześniej była w agencji na stażu. Działała w Europejskim Forum Studentów AEGEE.

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
18.07.2005
9:49:05
kolo
(18.07.2005 9:49:05)
chyba nie ma kaski, skoro samych juniorów zatrudniają
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin