Złote Spinacze 2007

dodano: 
16.07.2007
komentarzy: 
0

Można już nadsyłać zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze 2007, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Konkurs ma charakter otwarty i jest kierowany do agencji PR, działów PR i komunikacji firm i instytucji, organów samorządowych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów realizujących kampanie PR-owskie w Polsce. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 30. sierpnia 2007 roku.
Nagrody, podobnie jak w latach ubiegłych, zostaną przyznane w dziewięciu kategoriach:
- PR korporacyjny;
- PR produktu;
- kampania edukacyjna;
- komunikacja antykryzysowa i/lub komunikacja kryzysowa;
- Public Affairs&Lobbying;
- kampania społeczna;
- komunikacja wewnętrzna;
- Event;
- Corporate Social Responsibility.
Zgłoszone do konkursu prace oceniać będzie trzydziestoosobowe jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele między innymi: PKPP Lewiatan, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Wydawnictwa Polskapresse, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz innych firm i instytucji. Praca jurorów będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszym, spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze po 3 najlepsze projekty w każdej kategorii. Po przekazaniu dodatkowej dokumentacji przez nominowanych, jurorzy wyłonią zwycięzców konkursu.
Nad tajnością głosowania i zgodnością konkursu z regulaminem czuwa firma doradcza KPMG, oficjalny partner konkursu. Regulamin, formularz zgłoszeniowy i inne informacje na temat konkursu Złote Spinacze 2007 można znaleźć na stronie internetowej. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin