poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościZmiana na stanowisku rzecznika LOT-u

Zmiana na stanowisku rzecznika LOT-u

W połowie czerwca 2020 roku Polskie Linie Lotnicze LOT poinformował o powołaniu nowego rzecznika prasowego. Stanowisko to objął Krzysztof Moczulski. Będzie on również pełnił funkcję zastępcy dyrektora biura komunikacji korporacyjnej LOT-u. Zastąpił Michała Czernickiego, któremu powierzono nowe zadania w biurze komunikacji korporacyjnej spółki: będzie specjalistą ds. PR. Czernicki w PLL LOT pracuje od sierpnia 2019 roku.

Moczulski będzie odpowiedzialny za kształtowanie polityki komunikacyjnej PLL LOT w obliczu wyzwań związanych z pandemią koronawirusa. Będzie nadzorował bieżące zadania biura prasowego, a także odpowiadał za kontakty z mediami.

Z PLL LOT Moczulski jest związany od 2014 roku. Od początku kariery w spółce realizował zadania związane z projektowaniem i wprowadzaniem standardów obsługi pasażera oraz pozycjonowaniem marki. Przez ostatnie pięć lat pracował na stanowisku zastępcy dyrektora biura produktu, gdzie odpowiadał m.in. za standard produktu pokładowego PLL LOT, konfigurację wnętrz nowych samolotów, modernizację stref odpraw na Lotnisku Chopina czy podniesienie jakości usług w Executive Lounge.

Przed dołączeniem do LOT-u zajmował się marketingiem i komunikacją w takich firmach jak Iveco czy Castrol. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj