.

Zmiana stanowiska i dwie nowe osoby w Big Picture

dodano: 
01.08.2017
komentarzy: 
0

Od czerwca 2017 roku firma konsultingowa z obszaru PR i public affairs posiada w swoich strukturach nowo utworzone stanowisko Corporate Affairs Director, które objęła Marta Gliszczyńska. Wcześniej pracowała jako Senior PR Consultant. Po awansie Gliszczyńskiej nikt nie objął jej poprzedniej posady.

W zakres obowiązków Corporate Affairs Directora wchodzą: kierowanie zespołem odpowiedzialnym za projekty korporacyjne i kryzysowe oraz monitoring legislacyjny, odpowiedzialność za relacje z partnerami biznesowymi z obszaru wspólnych projektów konsultingowych i współpraca z kancelariami prawnymi, firmami doradczymi oraz analitykami.

Marta Gliszczyńska związana jest z Big Picture od dwóch lat, a z branżą PR – od 12. Wcześniej pracowała m.in. w WWF Polska (jako rzecznik prasowy i koordynator działań PR projektów fundacji) oraz agencji Rc2. Specjalizuje się w PR-ze korporacyjnym oraz zarządzaniu kryzysowym – realizowała kilkuletnie projekty dla takich firm jak: Agora, Lockheed Martin (offset, F-16), Wurth Polska, Thomson, Paczkomaty InPost, Inforsys, Getin Bank czy Noble Bank. Jej projekty były wielokrotnie wyróżniane nagrodami Złote Spinacze oraz Effie.

To nie jedyna zmiana w firmie – od lipca 2017 roku Big Picture poszerzyło grono swoich pracowników, do którego dołączyły Aleksandra Kiljan oraz Monika Roth. Objęły one stanowiska Junior PR Consultant i wzmocniły działania zespołu odpowiadającego za doradztwo strategiczne oraz obsługę PR wszystkich marek z grupy CPD L’Oreal Polska (L’Oreal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa).

Aleksandra Kiljan

Aleksandra Kiljan wspiera zespół w takich obszarach jak client service i media relations – jest odpowiedzialna za biuro prasowe marek szerokiej dystrybucji L’Oreal Polska oraz projekty PR dla L’Oreal Paris i Garnier Skin Naturals. Kiljan jest absolwentką Business Communication w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zdobywała w firmie zarządzającej funduszami inwestycyjnymi ARIA, gdzie prowadziła działania związane ze zwiększaniem świadomości klientów o marce i nowych produktach, a także odpowiadała za wizerunek marki i relacje inwestorskie.

Monika Roth

Monika Roth odpowiada za projekty z portfolio marki L’Oreal Paris m.in. Colorista, Maybelline, NYX, Garnier Fructis oraz za biuro prasowe marek szerokiej dystrybucji L’Oreal Polska. Z wykształcenia jest projektantką biżuterii po łódzkiej ASP. Doświadczenie w komunikacji zdobywała, pracując dla marki Reebok z Adidas Group oraz wspierając projekty dla marek Wyborowa Pernod Ricard i Samsung. Odpowiadała za dobór influencerów i kontakt z nimi, a także organizację różnego typu eventów. Ostatnio związana była z agencją PRme, gdzie realizowała projekty m.in. dla marki Sallly Hansen.

Big Picture korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów.

Na zdjęciu głównym: Marta Gliszczyńska

(bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin