Zmiana zastępcy dyrektora w Centrum Komunikacji Społecznej

dodano: 
17.09.2013
komentarzy: 
0

Warszawskie Centrum Komunikacji Społecznej ma nowego zastępcę dyrektora. Została nim dotychczasowa rzeczniczka prasowa Urzędu Dzielnicy Śródmieście, Urszula Majewska.

Przez ostatnie 7 lat Majewska zajmowała stanowisko rzecznika prasowego w urzędzie dzielnicy Śródmieście, od października 2012 była p.o. naczelnika Wydziału Kultury i Promocji. Zajmowała się również konsultacjami społecznymi oraz komunikacją społeczną. W swojej karierze zawodowej pracowała jako reporter w Polskim Radiu oraz w Radiu RMF FM. Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

W związku z rozwiązaniem stołecznego biura promocji przez Hannę Gronkiewicz-Waltz Centrum Komunikacji Społecznej jest odpowiedzialne za budowanie marki miasta, kampanie społeczne, administrowanie miejskimi stronami internetowymi oraz organizowanie imprez przygotowywanych dotychczas przez biuro promocji. (kg)

Pracujesz w administracji publicznej? Chcesz więcej wiedzieć o PR, ale nie masz czasu na wyjazd do Warszawy lub kilkudniowe szkolenie w czasie godzin pracy? Pakiet tematyczny w Akademii PRoto jest stworzony z myślą o Tobie! Zamów już dziś!

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin