.

 

Zmiany personalne w PGE Narodowym. Michał Proszowski nowym rzecznikiem

dodano: 
24.02.2021
komentarzy: 
0

Stadion PGE Narodowy w Warszawie poinformował o zmianach personalnych w swoich strukturach. 23 lutego 2021 roku Monika Borzdyńska, dotychczasowa dyrektor ds. komunikacji, promocji i marketingu oraz rzecznik prasowa, dołączyła do zarządu spółki PL.2012+, operatora stadionu. Tego samego dnia nowym rzecznikiem prasowym PGE Narodowego został Michał Proszowski.

Michał Proszowski na nowym stanowisku łączy funkcję rzecznika z dotychczasowymi obowiązkami zastępcy dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu: wspiera zarządzanie komunikacją PGE Narodowego, jak i dla poszczególnych projektów realizowanych przez spółkę PL.2012+. Proszowski we współpracy z poprzednim rzecznikiem przygotowywał też komunikację do mediów. Teraz zajmie się także reprezentacją stadionu i będzie odpowiedzialny za kontakty z przedstawicielami mediów.

Michał Proszowski do zespołu PL.2012+ dołączył w marcu 2014 roku jako Manager odpowiedzialny za komunikację stadionu w internecie. Później, od 2018 roku, pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu. W latach 2012-2014 był wydawcą strony głównej serwisu Onet. Oprócz tego współpracował również m.in. z wydawnictwem Presspublica (dzisiaj Gremi Media), a swoją drogę zawodową rozpoczął w 2008 roku od stażu reporterskiego w dziale ekonomicznym Rzeczpospolitej.

Jest absolwentem studiów Executive MBA walidowanych przez Rotterdam School of Management pod patronatem Business Centre Club. Ukończył też dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz media relations w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.

Proszowski na nowym stanowisku rzecznika zastąpił Monikę Borzdyńską, która awansowała na członka zarządu spółki PL.2012+. Pracę w PGE Narodowym Borzdyńska zaczęła w 2016 roku jako zastępca dyrektora ds. komunikacji i promocji. Później pełniła funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu. Wcześniej zarządzała również komunikacją na szczeblu samorządowym oraz była redaktor naczelną jednej z elbląskich gazet internetowych. Oprócz tego jest wykładowcą akademickim na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i w Collegium Humanum z siedzibą główną w Warszawie. Jest absolwentką dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych Executive MBA.

Monika Borzdyńska

Dowiadujemy się, że w strukturach firmy w tej chwili trwają konsultacje dotyczące przyszłego podziału pozostałych obowiązków w związku z tymi zmianami. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin