.

 

Zmiany w Amway Polska. Szefowa działu komunikacji i rzecznik prasowa przechodzi na emeryturę

dodano: 
15.09.2017
komentarzy: 
0

Anna Wieraszko – szefowa działu komunikacji i rzecznik prasowa w firmie Amway Polska – 30 września 2017 roku odchodzi na emeryturę. Pracowała w firmie przez 23 lata. Stanowisko oraz wynikające z niego obowiązki przejmie 1 października Marcin Kłódkiewicz, związany z marką od pięciu lat.

Wieraszko odpowiadała za komunikację wszystkich marek firmy na terenie Polski, Estonii, Litwy i Łotwy, a wcześniej prowadziła działania także dla rynków ukraińskiego oraz rosyjskiego. Była inicjatorką wielu akcji, m.in. zaangażowała Amway w budowę kliniki „Budzik” prowadzonej przez fundację „Akogo?” Ewy Błaszczyk, w imieniu firmy wspierała wydarzenia kulturalne i konferencje biznesowe. Przynależała także do organizacji biznesowych: Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (gdzie przez kilka lat była członkiem zarządu) oraz Amerykańskiej Izby Handlowej.


Marcin Kłódkiewicz

Marcin Kłódkiewicz dotychczas pełnił funkcję Corporate Affairs Coordinator Poland and Baltics. Prowadził działania dotyczące komunikacji korporacyjnej i produktowej w krajach bałtyckich, a od października zakres jego zadań zostanie rozszerzony także na Polskę. Będzie także odpowiadać za współpracę z organizacjami: Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej i Amerykańskiej Izby Handlowej.

Kłódkiewicz wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w agencjach public relations takich jak Unided PR czy Partner of Promotion. Jest członkiem zarządów Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej w krajach bałtyckich. Aktywnie uczestniczy w działaniach Amerykańskich Izb Handlowych w krajach bałtyckich oraz działa na rzecz promocji rozwoju przedsiębiorczości i budowania długofalowych relacji w biznesie jako podstaw funkcjonowania przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej na rynku.

Na zdjęciu głównym: Anna Wieraszko

(bm)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin