Zmiany w Big Picture: nowe osoby i awanse

dodano: 
09.11.2016
komentarzy: 
0

Agencja Big Picture powiększyła zespół i awansowała dwóch konsultantów. Zmiany w Big Picture wiążą się przede wszystkim z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za projekty korporacyjne oraz public affairs.

Nowym członkiem zespołu jest Helena Korniejew, która rozpoczęła współpracę z Big Picture jako Senior Consultant. Z branżą PR związana jest od 2010 roku, a swoje doświadczenie zdobywała, pracując m.in. dla Coca-Cola Poland Services, Reebok – Adidas Group, Wyborowa Pernod Ricard oraz Samsung.
Specjalizuje się w komunikacji tzw. marek wrażliwych. Przez ostatnie lata zdobywała doświadczenie w tym zakresie, pracując dla marek premium i top premium, takich jak Absolut Vodka, Ostoya Vodka, Ballantines. Zarządzała także komunikacją korporacyjną dla Wyborowej Pernod Ricard, w tym – działaniami CSR. Umiejętność współpracy z liderami opinii publicznej oraz blogerami wykorzystywała w realizacji ogólnopolskich kampanii wizerunkowych. W Big Picture prowadzi projekty dotyczące rynków wrażliwych, społecznego zaangażowania biznesu oraz new business.

Magda Oleś, awansowana na stanowisko Consultanta, jest aktywnie związana z branżą PR od 2014 roku. W Big Picture pracuje od początku funkcjonowania agencji. Odpowiada obecnie m.in. za projekty realizowane dla Fundacji im. Stefana Batorego oraz innych organizacji pozarządowych. Ponadto prowadzi działania PR dla klientów z rynku finansowego – Getin Noble Bank i Ferratum Bank.
Od lat związana jest ze środowiskiem pozarządowym w Polsce, a specjalizuje się w projektach społecznych.

W nowej strukturze Big Picture Izabela Zadora zajmie stanowisko Junior PR Consultanta. Prowadzi działania PR dla marek takich jak Milka, Lubisie, Ferratum Bank oraz Social Wolves. Absolwentka Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej związana zawodowo z rynkiem wydawniczym. Jako filolog z wykształcenia, wspiera zespół swoimi umiejętnościami copywriterskimi.

Po odbyciu stażu, zespół Big Picture będzie wspierać Anna Zięba na stanowisku PR Assistant. Zanim dołączyła do agencji, zdobywała doświadczenie zawodowe, pracując dla portali edukacyjnych, biznesowych i lifestyle’owych oraz dla wydawnictwa naukowego. Obecnie kończy studia na filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

(mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin