Zmiany w BOŚ

dodano: 
06.02.2009
komentarzy: 
0

Od 1 stycznia dyrektorem Departamentu Marketingu i Komunikacji w Banku Ochrony Środowiska jest Katarzyna Kubicka. Funkcję rzecznika prasowego Banku od 26 stycznia pełni Piotr Lemberg.

Kubicka wcześniej współtworzyła Pion Marketingu w PKO BP, gdzie pełniła obowiązki dyrektora Departamentu Strategii Marketingowej. W banku bezpośrednio nadzorowała m.in. strategię sponsoringową, współpracę banku z grupą kapitałową oraz projekty strategiczne. W latach 2001-2007 pracowała w branży konsultingowej dla firm Arthur Andersen oraz Ernst & Young, gdzie odpowiadała za inicjatywy o największych budżetach marketingowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Lemberg jest odpowiedzialny za kontakty z mediami i komunikację wewnętrzną banku. Ostatnio pracował jako zastępca redaktora naczelnego Manager Magazin. Z prasą biznesową związany jest od 1996 r. Prowadził dział informacji w Pulsie Biznesu, odpowiadał za raporty i rankingi finansowe w magazynie Profit, a następnie miesięczniku Forbes. Był kierownikiem działu biznes w Gazecie Prawnej i pierwszym zastępcą redaktora naczelnego The Wall Street Journal Polska, dodatku ekonomicznego Dziennika. Wspierał też kampanie mediowe handlobanku jako specjalista do spraw marketingu. Pracował również w dziale marketingu Citibanku (po przejęciu Banku Handlowego). (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin