niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościZmiany w Kolastynie

Zmiany w Kolastynie

Do zespołu działu Promocji i PR Grupy Kolastyna dołączyły trzy osoby: Alicja Jabłońska-Krzywy, Grażyna Leloch oraz Magdalena Siwecka. Poszerzenie działu wynika m.in. z planów giełdowych spółki, jak i z realizacji strategii, która zakłada m.in. rozwój marek własnych poprzez zwiększone inwestycje w komunikację oraz badania marketingowe.
Alicja Jabłońska-Krzywy objęła stanowisko specjalisty ds. PR, na którym będzie odpowiadała za wsparcie PR produktowego. Wcześniej związana była z agencją Marketing & Communications Consultancy, w której prowadziła działania PR produktowego i korporacyjnego m.in. dla firm: Oriflame Poland, Vaillant Saunier Duval, Toshiba Tec Poland.
Grażyna Leloch jako Project Manager, będzie odpowiedzialna przede wszystkim za rozwój i wdrażanie projektów z obszaru e-marketingu oraz promocję konsumencką w internecie. Wcześniej pracowała w agencji interaktywnej TEQUILADIGITAL (TBWA Communication Group).
Magdalena Siwecka została specjalistą ds. promocji. Do jej głównych zadań należy przygotowywanie materiałów reklamowych oraz prowadzenia kampanii komunikacyjnych dla marek Grupy. Dotąd pracowała m.in. na stanowisku starszego specjalisty ds. PR w TVP, w Redakcji Oprawy i Promocji Programu 2, gdzie zajmowała się planowaniem oraz realizacją działań z zakresu promocji i public relations dla potrzeb audycji telewizyjnych. (psp)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj