.

 

Paulina Kunicka i Pamela Tomicka awansowały w Lightscape

dodano: 
23.08.2023
komentarzy: 
0

Na początku sierpnia 2023 roku Paulina Kunicka awansowała na nowo utworzone stanowisko – Project Management Director. Z kolei Pamela Tomicka, dotychczas Senior Account Executive, objęła pozycję Marketing & PR Managera.

Na nowym stanowisku Paulina Kunicka będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych kontraktów, ale także budowanie relacji z klientami. Zajmie się również wypracowaniem standardów, procesów i narzędzi wykorzystywanych do realizacji projektów i kampanii, a także będzie nadal koordynować działania dla wybranych marek, które współpracują z Lightscape.

Paulina Kunicka pracuje w Lightscape od siedmiu lat. Przez cztery lata była na stanowisku PR & Marketing Managera. Dotychczas zajmowała się głównie opracowywaniem strategii komunikacji, a także ich wdrażaniem u wybranych klientów. Oprócz tego, przygotowywała kampanie dla globalnych i ogólnopolskich marek z wielu branż, m. in.: TSL, design i branży meblarskiej, a także retail i FMCG (CEDC). W ostatnich trzech latach zarządzała również projektami z branży technologii i startupów głównie z zakresu MarTech. Od 2022 roku jest wiceprzewodniczącą Grupy Roboczej Content Marketing w IAB Polska oraz prelegentką IAB HowTo.

W nowej roli Pamela będzie odpowiadać za obsługę wieloletnich klientów i rozwój nowych projektów w Lightscape.

Pamela Tomicka jest związana z agencją od czterech lat. Należąc do zespołu Pauliny Kunickiej, prowadziła działania komunikacyjne dla firm z sektora technologicznego, edukacyjnego i marketingowego, a także w obszarze FMCG i lifestyle’u. Obsługiwała Mobiem Polska i platformy WhitePress, Aplikuj.pl, Brief4U, Akademię Nauk Stosowanych Stefana Batorego czy Fundację Happy Kids. Współpracując z tymi markami, zajmowała się działaniami w zakresie digital PR-u, media relations, komunikacji w social mediach, a także konsultingu. (af)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin