Zmiany w Public Policy. Marek Wleklik dyrektorem ds. operacyjnych

dodano: 
06.05.2021
komentarzy: 
0

Z początkiem maja 2021 roku Public Policy, firma doradcza specjalizująca się w ochronie zdrowia, wprowadziła zmiany w strukturze. Marek Wleklik objął stanowisko dyrektora ds. operacyjnych, do zespołu konsultantów dołączyła z kolei Anna Rachwał.

Wleklik z Public Policy współpracuje od dwóch lat. Jako dyrektor ds. operacyjnych będzie odpowiedzialny za koordynację projektów komunikacyjnych oraz nadzór nad pracą zespołu konsultantów. Ma wieloletnie doświadczenie w nawiązywaniu strategicznych relacji z kluczowymi ośrodkami kształtującymi polski rynek farmaceutyczny. Przez kilkanaście ostatnich lat pracował w firmach Takeda oraz Nycomed, gdzie prowadził działy Market Access, Public Affairs/Governmental Affairs oraz Business Development. W swojej karierze realizował cele strategiczne w obszarach rozwoju biznesu, wprowadzał na rynek nowe produkty i technologie. Odpowiadał również za negocjacje, poszerzenia portfela produktów oraz za prowadzenie procesów refundacyjnych. Ma tytuł doktora nauk farmaceutycznych, jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie.

Od maja w agencji pracuje także Anna Rachwał, która dołączyła do zespołu na stanowisko starszego konsultanta.

Rachwał będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów z obszaru public affairs oraz wspieranie organizacji pozarządowych w ramach projektów społecznych. Poprzednio pracowała w działach Healthcare agencji CEC Governmental Relations oraz Viewpoint Group. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin