Zmiany w zespole Best Brands PR

dodano: 
23.03.2017
komentarzy: 
0

Na początku marca 2017 roku dotychczasowa PR Senior Account Executive Monika Mieczkowska, objęła stanowisko PR Account Managera w Best Brands PR. Z agencją związana jest od 3 lat. Na nowym stanowisku będzie zajmować się planowaniem i realizacją strategii komunikacji, współpracą z mediami, moderowaniem kanałów social media, obsługą kampanii reklamowych oraz organizacją eventów.

Monika Mieczkowska doświadczenie zdobywała w agencji Pegasus Group w działach Client Service i PR, gdzie zajmowała się prowadzeniem działań dla klientów z branży lifestyle, budowalnej i beauty. Pracowała również w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która realizowała ogólnopolski partnerski program Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, gdzie odpowiadała za koordynację projektów społecznych związanych z nowymi technologiami oraz współpracę z sektorem prywatnym.

Monika Mieczkowska

W lutym 2017 roku do agencji dołączyła Karolina Bełkot, która objęła stanowisko Junior Account Executive. Odpowiada za wsparcie działań PR w ramach prowadzonych projektów. Do Best Brands PR przeszła z agencji to do PR, gdzie pracowała dla klientów m.in. z branży lifestyle, logistycznej i beauty. Doświadczenie zdobywała także w Swoboda PR, gdzie zajmowała się działaniami PR dla National Geographic i Wydawnictwa Burda Książki. (pk)

Karolina Bełkot

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin