Zwycięskie biuletyny w konkursie Agape

dodano: 
01.10.2004
komentarzy: 
0

„Formuła Allianz” firmy TU Allianz Polska (1 miejsce w kategorii Biuletyn zewnętrzny) - „Formuła Allianz” to magazyn adresowany do dealerów samochodowych, którzy oferują ubezpieczenia komunikacyjne Allianz. Biuletyn nawiązuje do zaangażowania firmy w wyścigi Formuły 1. Tematyka magazynu to wyścigi Formuły 1 oraz sprawy związane z bezpieczeństwem oraz przemysłem samochodowym. (Po kliknięciu na okładkę, można obejrzeć biuletyn.)

„Świat Piwa” firmy Kompania Piwowarska (1 miejsce w kategorii Biuletyn wewnętrzny) - „Świat Piwa” jest miesięcznikiem firmowym pracowników Kompanii Piwowarskiej, jednak trafia również do osób zainteresowanych poruszaną w nim tematyką (dziennikarzy czy kolekcjonerów). Magazyn powstał w 1999 roku i stał się jednym z najważniejszych narzędzi rozpoczętej pomiędzy browarami integracji. Redakcja „Świata Piwa” składa się wyłącznie z pracowników firmy, jest to kilkanaście osób reprezentujących różne działy firmy i różne funkcje. (Po kliknięciu na okładkę, można obejrzeć biuletyn.)

„Kurier BRE Banku” firmy BRE Bank (1 miejsce w kategorii Biuletyn elektroniczny) - „Kurier BRE Banku” jest miesięcznikiem przeznaczonym wyłącznie dla pracowników. Ukazuje się zazwyczaj w trzeci poniedziałek miesiąca i można do niego dotrzeć poprzez główną stronę Intranetu BRE Banku. Pierwszy numer „BRE Kuriera” (pierwszy tytuł gazety) ukazał się w październiku 1993 roku w formie drukowanej. W sierpniu 2002 roku biuletyn przeniesiono do Intranetu BRE Banku.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin