.

 

Zwyciężyły w „PRaktykuj za granicą”

dodano: 
16.06.2008
komentarzy: 
2

Zakończyła się V edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów. Pierwsze miejsce zajęła Alicja Buczkowska, studentka V roku amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, drugie - Karolina Brzuska, studentka V roku biotechnologii oraz  II roku biznesu i technologii na Politechnice Łódzkiej, a trzecie - Kornelia Korzec, studentka V roku psychologii ogólnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Na zwyciężczynie „PRaktykuj za granicą” czekają nagrody w postaci płatnych staży w Londynie w agencji Fleishman-Hillard (I miejsce) i Brukseli w agencjach Hill&Knowlton oraz Weber Shandwick (II i III miejsce).

Trzyetapowa rywalizacja studentów zainteresowanych PR-em i komunikacją społeczną w ramach konkursu „PRaktykuj za granicą” zaczęła się w lutym. Do ostatniego etapu konkursu jury zakwalifikowało siedmioro uczestników. Ich zadaniem było przedstawienie jurorom swojego pomysłu na strategię komunikacji dla Fundacji Anny Dymnej w formie prezentacji multimedialnej. Spośród finalistów jurorzy wybrali trzy laureatki konkursu, które wyjadą na zagraniczne staże.

Przeloty do miejsc odbywania staży ufundowały linie Centralwings. Laureatki otrzymają także prenumeraty magazynu Brief.

Konkurs po raz pierwszy był organizowany we współpracy z  „Grasz o staż”.
Wspierają go także: AIESEC oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L.Koźmińskiego. Wortal PRoto.pl objął projekt patronatem medialnym.
Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.instytut.com.pl/konkurs08.

komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
27.06.2008
9:55:30
hubson
(27.06.2008 9:55:30)
jak widać wcale ostatni nie są zawsze jakieś akcje robią sponsoringi czy nawet konkursy jak to było niedawno a pozatym w dalszym ciągu główną i nie do przebicia zaletą są ich ceny biletów.
26.06.2008
15:51:32
Max25
(26.06.2008 15:51:32)
Spoko konkurs, dobrze tym dziewczynom co wygrały... Ja wygrałem w konkursie "Grasz o staż", fajne doświadczenie, ale niestety mnie nikt przelotu samolotem nie zafundował:(
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin