Życzenia od PR-owców

dodano: 
18.12.2008
komentarzy: 
0

Życzenia składają tym, którzy odpowiadają za PR: miast i korporacji - Anna Proszowska-Sala, instytucji kulturalnych - Agata Podczaska,  spółek giełdowych - Dariusz Marszałek i politykom - Wiesław Gałązka.

Anna Proszowska-Sala, public affairs director Ströer Polska:
Wszystkim, którzy odpowiedzialni są za budowanie silnej i rozpoznawalnej marki miast i regionów oraz realizację działań promocyjnych służących kreowaniu ich wizerunku, życzę przede wszystkim odwagi w działaniu oraz unikania podążania utartymi ścieżkami. Komfortu pracy z profesjonalistami. Umiejętności przekonywania do swoich idei i pomysłów włodarzy miejskich, mieszkańców oraz mediów.

Życzę możliwości współpracy z mądrymi, nietuzinkowymi i zaangażowanymi ludźmi. Wreszcie każdemu samorządowi życzę jak najwięcej spektakularnych sukcesów tak na poziomie lokalnym, jak i krajowym.
 
Każdej organizacji biznesowej zaś, życzę wykorzystania zmieniającej się rzeczywistości z sposób twórczy, jako pojawiającą się szansę, świadomego budowania kapitału społecznego marki pozwalającego na przetrwanie w trudnej sytuacji oraz umiejętności budowania relacji ze wszystkimi grupami interesariuszy w sposób, który pozwoli na osiągnięcie trwałej przewagi konkurencyjnej.

Agata Podczaska, założyciel fundacji COMMITMENT TO EUROPE arts & business z zespołem:
W imieniu fundacji, której celem jest propagowanie współpracy biznesu i kultury, z całego serca życzę wszystkim instytucjom kultury, firmom prywatnym, korporacjom oraz artystom wielu wspólnych inicjatyw w nadchodzącym 2009 roku. Pamiętajmy, że tego typu działania przynoszą owoce nie tylko dwóm bezpośrednio zaangażowanym w taką wymianę podmiotom - zyskuje przede wszystkim odbiorca kultury!

Pamiętając o tym, starajmy się wykorzystywać artystyczny potencjał w działaniach biznesowych (wizerunkowych) oraz angażować biznes i PR w przedsięwzięcia kulturalne. Skorzystamy na tym wszyscy.

Dariusz Marszałek, zespół PR i relacji inwestorskich, Biuro Komunikacji Marketingowej Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, spokoju i pogody ducha oraz rodzinnej atmosfery w tym pięknym okresie.
W tej szczególnej sytuacji, w jakiej obecnie znajdują się rynki finansowe życzę Państwu dużo spokoju i wytrwałości. Okres bessy jest czasem, kiedy jeszcze więcej uwagi poświęcić musimy naszej pracy. Działania PR i IR są niezwykle ważne w tym czasie. Bessa wymaga od nas kreatywności, żmudnej pracy, często nowego podejścia do pewnych zagadnień.

Życzę więc wielu pomysłów, wsparcia zarządów w prowadzonych działaniach i realizacji zamierzonych celów. Pamiętajmy, że po każdej bessie przychodzi hossa i miejmy nadzieję, że nadejdzie ona jak najszybciej, czego i Państwu i sobie życzę.

Wiesław Gałązka, ekspert w zakresie etyki i prawa reklamy, mediów i PR
Naszym politykom, tym większym i tym skarlałym,
Życzenia „wszystkiego mniejszego” na pewno by się przydały.
Żądzy władzy mniej i mniej pychy, prawie tyle co wcale.
Gdyż małe bywa piękne, a nawet doskonałe.
Nie przesadzajmy jednak - więcej życzliwości!
Niech mają dużo rozumu, humoru i skromności.
By honoru im przybywało i lingwistycznego talentu...
Bo może w szopce mówić po ludzku nauczą ich zwierzęta?
Niech politykom do normy będzie bliżej niż dalej!
I żeby znów nam z choinki się nie pourywali.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin