Agnieszka Jabłońska-Twaróg

Agnieszka Jabłońska-Twaróg

Obecne stanowisko:

Communications Director w Twisto

Od października 2019 roku Communications Director w Twisto. Odpowiada za zarządzanie wizerunkiem marki, działania PR i media społecznościowe; wcześniej przygotowała też strategię komunikacji startu karty i aplikacji Twisto na polskim rynku. Jako Communications Director ma też upoważnienia do reprezentowania firmy w Polsce.

Do Twisto przeszła z Clear Communication Group. Jako partner zarządzający zajmowała się tam wsparciem bieżących projektów agencji oraz pozyskiwaniem nowych klientów. Zarządzała projektami, prowadziła szkolenia medialne oraz wspierała klientów w zakresie doradztwa w komunikacji kryzysowej.

Jest byłym rzecznikiem prasowym Ministerstwa Skarbu. Pełniła tę funkcję od września 2013 roku. Wcześniej przez dwa lata związana z telewizją Polsat: od kwietnia 2011 jako prowadząca "Biznes Informacje" w Polsat Biznes, następnie od września 2012 roku prezenterka serwisów informacyjnych Polsat News. Wcześniej pracowała w Pulsie Biznesu i TVN 24.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (Wydział Stosunków Międzynarodowych) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Dziennikarstwa).

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin