Agnieszka Szlaska

Agnieszka Szlaska

Obecne stanowisko:

Communication & PR Director

Z początkiem października 2021 roku Agnieszka Szlaska objęła stanowisko Communication & PR Directora w grupie IF Nation. Do jej zadań należy opracowanie i wprowadzenie strategii komunikacji dla grupy i poszczególnych agencji, działania PR i media relations, komunikacja wewnętrzna, planowanie i koordynacja projektów agencyjnych.

Wcześniej, od stycznia 2021 roku Szlaska pracowała w Sante. Na stanowisku dyrektora komunikacji i promocji odpowiadała za opracowanie i wprowadzenie strategii komunikacji i PR Sante, produktów spożywczych firmy oraz Studia Sante Uzdrowisko Miejskie Spa&Wellness.

Poprzednio Agnieszka Szlaska związana była z Communication Unlimited, gdzie jako Head of PR odpowiadała za doradztwo komunikacyjne, strategię PR klientów agencji oraz zarządzanie relacjami z mediami. Wcześniej przez siedem lat była dyrektorem komunikacji i promocji w Clear Channel Poland, gdzie odpowiadała za PR, promocję firmy oraz portfolio produktów OOH i digital OOH. W latach 2007-2012 pracowała z kolei jako dyrektor promocji i PR Grupy Zwierciadło.

W przeszłości przez kilka lat kierowała również promocją segmentu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer, gdzie odpowiadała za miesięczniki „Twój Styl” i „Pani”, w latach 2003-2005 była dyrektorem marketingu AWR Wprost i tworzyła strategię dla „Wprost”, „BusinessWeek”, „Pani” oraz magazynów hobbistycznych, a także pracowała w Wydawnictwie Prasowym Twój Styl m.in. dla magazynów „Twój Styl”, „Filipinka” czy „Votre Beaute”.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Talent 200 INSEAD Leadership Development Programme w Fontainebleau we Francji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin