Agnieszka Żelazko

Właścicielka agencji Bramasole Public Relations & Publishing Mouse. Wcześniej, od sierpnia 2009 do kwietnia 2012 PR manager w Banku Ochrony Środowiska. Do jej zadań należało współtworzenie i realizowanie działań z zakresu PR-u zewnętrznego i rozwój strategii PR-u wewnętrznego – w tym powołanie gazetki korporacyjnej banku. Zajmowała się też komunikacją kryzysową czy komunikowaniem zmian wobec wdrażania strategii banku na najbliższe lata. Wcześniej, od 2007 roku do maja 2009 roku public relations specialist w Deutsche Bank PBC, gdzie odpowiadała  za działania komunikacyjne i Public Relations dla marki db kredyt - Linii Biznesowej Consumer Finance DB PBC. Wcześniej PR-owiec w Excentric PR oraz redaktor prowadzący w Mediapolis.

Od 2005 redaktor w Stoen. Swoją przygodę z mediami zaczynała od staży zawodowych w agencjach reklamowych m.in. Euro RSCG 4D (wygrana w konkursie organizowanym przez magazyn Brief).

Jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwesytetu Jagiellońskiego, a także Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania w Rzeszowie. Ukończyła również London School of Public Relations.

Zobacz także...

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin