Aleksandra Skwarek

Obecne stanowisko:

PR Manager w Endemol Shine Polska

Od początku lutego 2017 PR Manager w Endemol Shine Polska. Do jej zadań należy dbanie o public relations programów, które znajdują się w portfolio spółki. Źródło nie ujawnia, kto uprzednio pełnił tę funkcję.Od lipca 2012 konsultant w agencji So what? Communication & Public Relations.
Doświadczenie zdobywała pracując w Weber Shandwick w dziale korporacyjnym oraz consumer, TVN-e (gdzie jako specjalista ds. PR była odpowiedzialna za komunikację programów takich jak Mali giganci, Agent – gwiazdy, MasterChef, Project Runway, Kuchenne Rewolucje, Dzień Dobry TVN, Top Model oraz seriali, m.in. Przepis na życie, Prawo Agaty) oraz agencji Publicis. Dotychczas zajmowała się tworzeniem i realizowaniem kampanii PR i CSR głównie dla koncernów mediowych i farmaceutycznych, m.in. dla Discovery Networks, GlaxoSmithKline, Sanofi Aventis, USP Zdrowie.
Aleksandra Skwarek ukończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizację Public Relations i Marketing Medialny. Jest stypendystką programu Erasmus na Université de Nantes.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin