Anna Groß

0
5

Obecne stanowisko:
PR
Manager:ka w Mariel & Haan Communication

Anna Groß pełni funkcję PR Managerki w Mariel & Haan Communication. Wspiera ona działania public relations międzynarodowych klientów firmy z branży nieruchomości.
Groß ma wieloletnie doświadczenie w PR i komunikacji, zdobyte zarówno w Polsce, jak i za granicą. W Polsce pracowała w zespole prasowym mBanku oraz łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. Była również rzeczniczką prasową Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. W 2011 roku objęła z kolei stanowisko International Marketing Managera w centrali Grupy UNIQA w Wiedniu, gdzie przez cztery lata odpowiadała za działania komunikacyjne i wizerunek marki w Europie Centralnej. Później, przez dwa lata, była szefową działu marketingu w firmie telekomunikacyjnej Vodafone na Malcie.
Anna Groß ukończyła zarządzanie i marketing na Politechnice Łódzkiej oraz finanse i bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jean Moulin we Francji.
Nowa PR Manager w Mariel & Haan Communication od trzech lat mieszka w Niemczech, gdzie rozwijała rodzinną firmę deweloperską BAVEST. Wraz z jej zatrudnieniem agencja otwiera się na niemieckich klientów.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj