Anna Kuprian

Obecne stanowisko:

Communications Manager, CEE

Od marca 2019 roku Communications Manager, CEE w Facebooku. W warszawskim oddziale zajmuje się głównie komunikacją skierowaną do konsumentów.

Poprzednio była Head of Digital w Grayling Poland. Odpowiadała za rozwój dotychczasowej oferty agencji w zakresie zintegrowanych działań digitalmarketingowych oraz nadzór nad tworzeniem i realizacją holistycznych strategii komunikacji w kanałach online. Wcześniej Kuprian pracowała w agencji jako Senior Account Manager. Z Grayling Poland związana jest od 2013 roku. Nadzorowała działania prowadzone dla klientów z branży technologicznej, e-commerce oraz projekty konsumenckie dla takich firm jak Sony Europe, momondo, eBay czy sieć hoteli Hilton.

Wcześniej pracowała w agencjach Hill + Knowlton Strategies, Walk PR oraz w Seven Six, reprezentującej twórców z dziedziny fotografii i filmu. Obsługiwała w zakresie PR takie marki jak Diageo, Kompania Piwowarska, Reckitt Benckiser, Heinz, OTTO, BGN, Columbia Sportswear, Sorel oraz Fiskars. Pracowała też przy produkcjach reklamowych Unilever, Procter & Gamble, Coca-Cola Company, Vistula Group, Nivea, Play oraz Samsung.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin