Anna Przybysz

Obecne stanowisko:

Senior Account Manager

Od maja 2019 roku Senior Account Manager w Icon Strategies. Kieruje Akademią Ikon – działem szkoleń agencji. Odpowiedzialna jest również za doradztwo przy działaniach komunikacyjnych prowadzonych na rzecz klientów.

Wcześniej Przybysz pracowała jako PR Manager w OFFON Agency. Odpowiadała za wizerunek i komunikację wewnętrzną i zewnętrzną marki oraz rozwój oferty szkoleniowej firmy w zakresie wideo marketingu i wideo w PR. Była także doradcą PR dla Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, firmy doradczej FUZERS oraz agencji interaktywnej Cyrek Digital. Wcześniej pracowała też na stanowisku PR Managera w agencji marketingowej Takaoto, gdzie prowadziła działania public relations i contentowe dla klientów. Anna Przybysz współpracowała również z PRoto.pl, prowadziła warsztaty z SEO w ramach Akademii PRoto.

Jest absolwentką kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego. Skończyła również studia podyplomowe na kierunkach Public Relations – nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Trener Biznesu na Uniwersytecie SWPS.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin