Barbara Sołtysińska

Obecne stanowisko:

CEO LifeTube

Prezes LifeTube. Wcześniej prezes agencji Livebrand Communications, zajmującej się projektowaniem strategii działań PR i doborem narzędzi angażujących grupy docelowe w komunikacji produktowej, zarządzaniu wizerunkiem firm i ich liderów, działaniach CSR, komunikacji wewnętrznej i employer brandingu, a także działaniach guerillowych i ambushowych oraz komunikacji kryzysowej i public affairs. Wcześniej dyrektor strategiczna w MSL Warsaw (wcześniej Ciszewski PR) od marca 2011 roku.

Odpowiadała za wsparcie dyrektora zarządzającego w rozwoju firmy, wdrażanie innowacji oraz wsparcie kluczowych klientów agencji. Zajmowała się również tworzeniem strategii komunikacji dla obecnych i potencjalnych klientów oraz rozwojem produktów oferowanych przez agencję.

Pracę w Ciszewski PR rozpoczęła w 2007 roku. Projekty, które realizowała i nadzorowała zostały uhonorowane licznymi nagrodami - polskimi i międzynarodowymi m.in. dwukrotnie Złotymi Spinaczami, Srebrnym Bębnem w konkursie Golden Drum, tytułem Projektu PR Roku, Magellan Award, Kreaturą i innymi. Specjalizuje się w zakresie brand PR-u i komunikacji kryzysowej. Doświadczenie zdobywała w dziale consumer goods&lifestyle.

Jest inicjatorką stworzenia sztabu antykryzysowego, nowej usługi w portfolio Ciszewski PR, oferującej zintegrowane i kompleksowe podejście w zakresie zapobiegania i rozwiązywania sytuacji kryzysowych we współpracy z partnerami.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin