Bartosz Maciejewski

Do maja 2013 rzecznik prasowy i PR manager Grupy Medicover w Polsce, z którą związany był od stycznia 2007 roku. Odpowiadał za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną Grupy w skład której wchodzą: Medicover, Medicover Ubezpieczenia, Centrum Medyczne Damiana, Synevo, Medicopharma.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim (1998) oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania tej samej uczelni (2000). Studiował public relations w Holmes Institute w Melbourne (2002). Ukończył kursy z zakresu planowania marketingowego oraz zarządzania marką w Chartered Institute of Marketing BPP (2010), kształcił się również w Ernst & Young Academy of Business.

W przeszłości zajmował się komunikacją korporacyjną w Credit Suisse Life & Pensions (po zmianie marki w Winterthur), Telekomunikacji Polskiej (TP Publitel), Commercial Union Polska, wydawnictwie Murator. Pracował jako konsultant-stażysta w Grupie AVIVA w Australii, gdzie realizował m.in. projekty komunikacyjne, marketingowe oraz wizerunkowe.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin