Bartosz Pawłowski

Bartosz Pawłowski

Obecne stanowisko:

Dyrektor ds. nowego biznesu i komunikacji

Od maja 2019 roku dyrektor ds. nowego biznesu i komunikacji w kancelarii Kochański & Partnerzy. Oprócz dotychczasowych obowiązków menedżera ds. public relations i komunikacji, które polegały m.in. na przygotowaniu i wykonywaniu strategii public relations, Pawłowski zajmuje się monitorowaniem rynku, pozyskiwaniem nowych klientów w Polsce oraz zarządzaniem relacjami z obecnymi zleceniodawcami. Ma też zarządzać kilkuosobowym zespołem, który obecnie buduje.

W Kochański & Partnerzy pracuje od 2016 roku. Dotychczas zajmował się tworzeniem i realizowaniem strategii komunikacji dla klientów oraz wspierał relacje firmy w interesariuszami i mediami. Odpowiadał też za komunikowanie jej działań CSR, analizę badań oraz komunikację kryzysową i wewnętrzną. Reprezentował też kancelarię w mediach i na spotkaniach, seminariach i targach. Szkolił ponadto pracowników z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Doświadczenie zdobywał przez ponad osiem lat w agencji Point of View, gdzie pełnił m.in. funkcję rzecznika Konsalnet Holding i zajmował się komunikacją sektora bankowego i healthcare. Pracował też w PKP Energetyka. Jest absolwentem Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej oraz Collegium Civitas.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin