Beata Grzybek-Zielińska

Obecne stanowisko:

PR Manager w MSL

Od listopada 2018 roku PR Manager w MSL. Odpowiada za wizerunek agencji należących do Leo Burnett Group. Do jej zadań w MSL należą: kontynuowanie strategii komunikacji agencji i umacnianie jej reputacji, intensyfikacja działań w kontekście budowania wizerunku oddziału Leo Burnett Warsaw i Arc., stałe kontakty z interesariuszami obu podmiotów. Będzie też odpowiedzialna za obecność agencji na wydarzeniach branżowych oraz rozwój kanałów social media MSLGROUP Poland i Leo Burnett Warszawa. Zajmie się także działaniami z zakresu internal PR i employer brandingu oraz pozycjonowaniem ekspertów firm podczas wydarzeń i w mediach.
Za wszystkie zadania będzie odpowiedzialna do momentu powrotu z urlopu macierzyńskiego Joanny Ignaczak, dotychczasowej Senior PR Manager grupy.

Poprzednio, od listopada 2017 roku Head of Communication Green Parrot

Wcześniej, od stycznia 2017 roku PR&Business Director w Brand Juice Group. Do jej obowiązków należy koordynowanie działań public relations dla obecnych klientów firmy oraz wzmacnianie jej wizerunku. Zajmuje się też pozyskiwaniem nowych zleceń i przygotowywaniem kompleksowych strategii komunikacji.

Uprzednio pracowała w Pegasus Public Relations i Konkret PR, gdzie pełniła funkcję Senior Managera i zarządzała projektami i zespołem. Zarządzała później własną agencją MORE PR. Realizowała projekty dla Bacardi-Martini Polska, Hoop Polska, Domu Mody Klif, CH Klif Gdynia, Pinko i Amber Room.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin