Bernadetta Byrska

Od lutego 2014 business project managera marki Newsweek w Ringier Axel Springer Polska. Wcześniej, od czerwca 2013 roku, projekt manager w Gruner + Jahr Polska. Pełniła tez funkcję PR managera w firmie Disruptive Concepts, zajmującej się doradztwem marketingowym. Była odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii PR dla firmy oraz marek wchodzących w portfolio jej usług: EXEQ i CLIPATIZE.

Ukończyła Podyplomowe Studium PR przy Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w agencji ADLINER, specjalizującej się w świadczeniu usług konsultingowych z zakresu marketingu. Odpowiedzialna była między innymi za przygotowanie i  realizację cyklu imprez golfowych dla marek motoryzacyjnych oraz prowadzenie działań media relations związanych  tymi wydarzeniami.

Pracę w branży PR rozpoczęła w 2004 r. w Ciszewski PR (obecnie Ciszewski MSL), gdzie przez 8 lat nabywała doświadczenia i doskonaliła warsztat zawodowy, pełniąc początkowo funkcję asystentki prezesa, a następnie business development coordinatora. W Ciszewskim, odpowiadała między innymi za organizację konferencji i wydarzeń medialnych oraz prowadzenie działań media relations dla klientów agencji. Zajmowała się także prowadzeniem działań PR agencji i odpowiadała za komunikację w social mediach, współpracę z mediami, stowarzyszeniami branżowymi i partnerami biznesowymi. Była członkiem zespołu, który z dużym sukcesem przeprowadził proces komunikacji wewnętrze i zewnętrznej w związku z przyjęciem Ciszewski PR przez Publicis Groupe. We współpracy z Zarządem, opracowała i wdrożyła procedury new business agencji.

Zobacz także...

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin