Bogna Wojciechowska

Obecne stanowisko:

PR Consultant

Od 2019 roku pracuje jako PR Consultant w Grayling Poland. Prowadzi działania z zakresu public relations i influencer marketingu dla firmy hive. Bogna Wojciechowska wcześniej była w agencji United PR, gdzie obejmowała stanowisko Account Managera. Odpowiadała za działania dla marek Panasonic oraz Aboca i zajmowała się się m.in. realizacją zadań w zakresie obsługi biura prasowego i komunikacji w internecie.

Poprzednio Wojciechowska pełniła funkcję redaktora oraz wydawcy portalu gospodarczego spedycje.pl. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Nokia Networks, gdzie wspierała komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce. Zarządzała także mediami społecznościowymi Jatomi Fitness. Wcześniej pracowała również w agencji Solski Communications, gdzie w dziale digital zajmowała się realizacją działań dla firm z branży technologicznej, wydawniczej oraz transportowej – m.in. dla EMC, Wolters Kluwer oraz Ubera.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie SWPS (specjalizacja kreowanie wizerunku osób i firm). Studiowała również w Izraelu na uczelni Interdisciplinary Center Herzliya (kierunek Communications).

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin