Grzegorz Szczepański

Od lipca 2012 roku prezes zarządu w H+K Strategies Polska. Wcześniej dyrektor ds. korporacyjnych Grupy Żywiec i dyrektor ds. corporate affairs i PR w firmie Provident. Pracował także jako dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Banku Pekao SA. Z Bankiem związany był od 2003 r. Odpowiadał w nim za koordynację komunikacji zewnętrznej największej fuzji w historii polskiej gospodarki (połączenie Banków Pekao SA i BPH SA.

Twórca i do końca 2002 r. prezes zarządu spółki BCA SA (później przejęta przez Edelman Polska), która w 2001 roku została najbardziej utytułowaną agencją public relations na świecie w międzynarodowym konkursie Golden Word Awards, zdobywając 3 nagrody główne oraz nominację do nagrody ONZ.

Od 2010r. członek Press Club Polska. W latach 2009-2010 Członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA Board Member) oraz w latach 2002-2010 stały członek jury konkursu Golden World Awards. Współzałożyciel i pierwszy prezes (2 kadencje) Związku Firm Public Relations. W 2002r. uznany przez redakcję miesięcznika Home&Market za jednego z 25 najlepszych polskich managerów (członek „Walnego Zgromadzenia Polskiej Gospodarki”). W 1996r. uhonorowany Statuetką Pomnika Studenta za wybitny wkład w rozwój polskiego środowiska studenckiego.

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin