Joanna Korzeniewska

Obecne stanowisko:

Kierownik Działu Komunikacji - Rzecznik prasowy w Centrum Myśli Jana Pawła II

Kierownik Działu Komunikacji i Rzecznik prasowy w Centrum Myśli Jana Pawła II. Zarządza obszarem promocji i PR, budowy marki, mediami społecznościowymi, komunikacji wewnętrznej, sprzedaży, fundraisingu oraz B2B.

Wcześniej jako Account Director w agencji public relations PRIMO Corporate Advisory odpowiadała za projekty realizowane dla klientów branży energetycznej oraz instytucji naukowej. W latach 2010 - 2015 zajmowała stanowisko kierownika Biura Komunikacji Społecznej w Gminie Żydowskiej w Warszawie.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa UW. Ma14 lat doświadczenia w obszarze PR i 8 jako rzecznik prasowy. Do lutego 2015 r. była Kierownikiem Biura Komunikacji Społecznej w warszawskiej gminie żydowskiej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora ds. marketingu i PR w firmie doradczej Accreo Taxand. W latach 2007-2009 pracowała w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie jako kierownik działu marketingu i PR oraz pełnomocnik zarządu ds. mediów/rzecznik prasowy. Pracowała także w agencji On Board PR oraz w ZEW-T SA. Realizowała projekty PR dla firmy branży FMCG oraz instytutu naukowego.

Zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii komunikacji w dużych przedsiębiorstwach. Ma także doświadczenie w pracy z klientami różnych branż nabyte w agencji PR.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin