Joanna Łazarewicz

Joanna Łazarewicz

Obecne stanowisko:

Senior Manager

W marcu 2020 roku dołączyła do zespołu Science PR. Objęła nowo utworzone stanowisko Senior Managera i odpowiada za prowadzenie klientów firmy, a także za udział w procesach sprzedażowych.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w planowaniu oraz realizacji działań z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. W 2019 roku pracowała w Compass PR, gdzie zajmowała się m.in. projektami dla firm farmaceutycznych takich jak Pfizer czy Sanofi-Aventis. Wcześniej (w latach 2005-2018) była związana z Lighthouse (wcześniej Lighthouse Consultants). Odpowiadała tam za obsługę takich firm jak Innogy Polska, TEVA, Dr.Oetker, Storck, Atlas Estates czy Robert Bosch. Zajmowała się także organizacją wydarzeń specjalnych dla branży medialnej: „Forbesa”, „Newsweeka”, Dziennika Gazeta Prawna oraz Pulsu Biznesu. W latach 2011-2020 odpowiadała za prowadzenie biura organizacyjnego projektu edukacyjnego „Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha” dla firmy Robert Bosch. Karierę zawodową zaczęła w agencji Spin Communications w 2003 roku.

Jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie, Wydziału Ekonomii SGGW oraz ESITPA w Rouen we Francji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin