Justyna Żak

Od lipca 2011 kierownik działu PR i promocji w Teatrze Muzycznym ROMA, gdzie zajmuje się koordynacją całości zadań związanych z komunikacją wydarzeń realizowanych przez teatr, działalność wydawniczą oraz kontaktem z mediami. Pracowała przy organizacji następujących premier: „Aladyn Jr”, „Jesteś moją siostrą”, „Berlin, czwarta rano”, „Deszczowa Piosenka”, „Progressive – eliminacje”.

Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży PR. W 2011 roku w agencji Euro RSCG odpowiadała za tworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej grupy. W 2010 roku pracowała przy 200. obchodach urodzin Fryderyka Chopina w biurze prasowym Chopin 2010, odpowiadając za kontakty z mediami krajowymi i zagranicznymi. Była odpowiedzialna za przygotowanie i koordynację biura prasowego podczas 16. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, obsługę mediów podczas Koncertów Urodzinowych oraz gali z okazji otwarcia Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Fryderyka w Żelazowej Woli oraz festiwali - Chopin Open i 6 Międzynarodowego Festiwalu "Chopin i Jego Europa".

Współpracowała także z Polską Agencją Prasową przy projektach: 65. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau, uroczystości żałobnych upamiętniających ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku w Warszawie i uroczystości pogrzebowych pary prezydenckiej w Krakowie. W 2009 roku pracowała na stanowisku starszego specjalisty ds. relacji z mediami w Banku BGŻ.

Karierę zawodową rozpoczynała w agencji Edelman na stanowisku account executive, gdzie obsługiwała m.in. Groupe SEB Polska (Tefal, Moulinex, Rowneta, Krups, Lagostina), GAM (Greenbag), a następnie jako consultant w agencji Headlines Porter Novelli, gdzie  pracowała z takimi klientami, jak Bols (Piper&Heidsieck, Metaxa, Jeam Beam, Remy Matin, Grant’s, Jeagermeister), Bank Millennium (WWFMillennium MasterCard), Laboratoruim Kosmetyczne Dr Irena Eris (linia Pharmaceris M), PBW Polska (CH Klif Gdynia i Warszawa, Wola Park Warszawa), Urząd m. st. Warszawy (Europejska Stolica Kultury). Ukończyła zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin