Kamila Kończak

Kamila Kończak

Obecne stanowisko:

Brand Communications Director

Od początku sierpnia 2020 roku Kamila Kończak pracuje jako Brand Communications Director w Big Picture. Zarządza w agencji całym zespołem lifestyle, który obok działów Corporate PR i Public Affairs stanowi filar działań agencji. Zespół Kończak odpowiada za działania z obszaru PR-u produktowego i platform wizerunkowych dla takich klientów jak Coca-Cola, Costa Coffe, Allegro, Milka, Super-Pharm, GoSport czy Herbapol.

Kamila Kończak w Big Picture pracuje od kwietnia 2019 roku. Do tej pory, jako Senior Consultant, odpowiadała za zarządzanie projektami z obszaru brand PR, m.in. obsługą Nespresso, projektami prowadzonymi dla Coca-Coli, komunikacją marek Allegro, Durex, Herbapol, Super-Pharm, Mondelez i GoSport. Wspierała także marki modowe jak Nago czy Elementy.

Kończak z branżą PR jest związana od dziesięciu lat. Przed dołączeniem do Big Picture pracowała głównie dla marek z branży mody. Jako Head of Fashion Department w agencji Pret a Porter PR kierowała pracą zespołu i obsługą PR dla brandów takich jak COS, Tommy Hilfiger, Zalando, &Other Stories, Victoria’s Secret & Melissa. Była odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na polski rynek globalnych marek takich jak COS, Tommy Hilfiger i Gerry Weber. Konsultowała i wspierała komunikacyjnie również polskie marki, np. Nenukko, Rosa, Mako i LeBrand. Z wykształcenia jest kulturoznawczynią, ukończyła także Produkcję Filmową i Telewizyjną w Łódzkiej Szkole Filmowej.

Fot. Hanna Jaśkiewicz

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin