Karina Chowaniak

Karina Chowaniak

Obecne stanowisko:

Communication Manager

Od lipca 2019 roku Communication Manager w Devire, agencji outsourcingowej i rekrutacyjnej. Jest odpowiedzialna za strategiczne budowanie wizerunku marki, tworzenie i egzekucję planów komunikacji, zarządzanie mediami społecznościowymi, a także rozwijanie nowych kanałów i formatów – takich jak video, oraz współpracę z influencerami.

Wcześniej specjalista ds. PR w Grupie BRM. Odpowiadała za całościowe działania PR m.in. dla Fundacji BOŚ i Compass Office (Hong Kong). Pracowała także w firmie Antal, gdzie zaczynała jako PR Specialist, a później pełniła funkcję Head of Public Relations. Realizowała tam kampanie wizerunkowe, założyła biuro prasowe i nim zarządzała.

Wcześniej pracowała w Mediarun od października 2015 roku jako redaktor naczelna oraz współorganizator Mediarun Update. Była też odpowiedzialna za współpracę medialną z firmami w zakresie promocji i PR, współpracę na zasadzie partnerstwa medialnego eventów czy konferencji branżowych. W przeszłości pracowała m.in. w internetowym Radiu Sim, współpracowała z miesięcznikiem Życie Grójca oraz Naszym Dziennikiem.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin