Katarzyna Jędrek-Giza

0
6

Katarzyna Jędrek-Giza od września 2021 roku pełni funkcję Account Directora w agencji 24/7Communication.
Jest odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój strategicznych projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej oraz new business sektora FMCG. Jej zadaniem jest również nadzorowanie i wspieranie pracy zespołów klienckich w realizacji bieżących zadań.
W branży PR Jędrek-Giza pracuje od ponad dziesięciu lat. Z 24/7Communication jest z kolei związana od 2013 roku. Ma doświadczenie jako menadżerka i doradczyni w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Specjalizuje się także w employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz zrównoważonym rozwoju. Realizowała projekty dla takich marek jak McDonald’s Polska, Coca-Cola Poland Services, Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie, Lidl Polska, Salony Agata, Maspex, Bosch czy Groupe SEB.
Przed dołączeniem do 24/7Communication pracowała w agencjach Triple PR, Komunikado PR i MSL, gdzie realizowała działania m.in. dla klientów z branży wnętrzarskiej, takich jak Komandor czy Ceramstic. Doświadczenie zdobywała także w mediach: na stażach w Onecie i Grupie Eurozet, gdzie pracowała też jako reporterka. Jest absolwentką komunikacji społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj