Katarzyna Krupicka

Katarzyna Krupicka

Obecne stanowisko:

PR Manager

W sierpniu 2020 roku Katarzyna Krupicka rozpoczęła pracę w Nowodworski Estates. Na stanowisku PR Managera odpowiada za wprowadzenie i realizację strategii PR, prowadzenie kampanii wizerunkowych oraz projektów z obszarów CSR-u i employer branding, współorganizację eventów, działania media relations oraz zarządzanie komunikacją kryzysową, wewnętrzną i marketingową.

Poprzednio Katarzyna Krupicka pracowała jako PR Manager w 365 agencji – odpowiada za obsługę klientów w zakresie komunikacji i PR-u tradycyjnego, e-PR, media relations, przygotowywanie materiałów prasowych i ich dystrybucję, monitoring mediów oraz reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Design PR (jako PR Manager odpowiadała za działania komunikacyjne i PR-owe dla firmy i jej klientów), agencji Dziadek do orzechów (Project Manager) oraz Prime Time PR (PR Manager).

Z wykształcenia jest magistrem kulturoznawstwa ze specjalizacją z medioznawstwa, a obecnie kończy doktorat z kulturoznawstwa na Akademii Ignatianum w Krakowie.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin