Katarzyna Małek

Obecne stanowisko:

Ekspertka ds. komunikacji

W styczniu 2020 roku dołączyła do Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) – organizacji pozarządowej zajmującej się edukacją. Objęła tam stanowisko ekspertki ds. komunikacji.
Zajmie się przede wszystkim przeprowadzeniem rebrandingu oraz całościową koordynacją komunikacji fundacji. Odpowiada również za strategię komunikacyjną, która ma wspierać zmiany zachodzące w działaniu CEO – fundacja w zeszłym roku przyjęła nową strategię funkcjonowania, zakładającą m.in. koncentrację działalności programowej oraz wzmocnienie ogólnej widoczności wypracowanych przez siebie koncepcji edukacyjnych.

Poprzednio Katarzyna Małek przez rok była związana z IAA Polska Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy, gdzie pełniła funkcję PR Managerki. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencji Consulting’n more, gdzie współpracowała z takimi firmami jak Multikino Media, IMS, AkzoNobel, Volkswagen, Nestle czy CEDC. Projektowo współpracowała także z agencją Stor9_. Ma też doświadczenie w pracy w Grupie TVN. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin