Kinga Woźniakowska

Kinga Woźniakowska

Obecne stanowisko:

specjalista ds. PR w Brandscope

Kinga Woźniakowska w lutym 2022 roku dołączyła do trójmiejskiej agencji Brandscope. Objęła stanowisko specjalisty ds. PR.

Woźniakowska należy do zespołu prowadzonego przez Marcina Jaworskiego, dyrektora ds. PR, który skupia się na działaniach komunikacyjnych klientów z szeroko pojętego sektora finansowego.

Poprzednio, przez pół roku, Woźniakowska pracowała w dziale PR firmy Aflofarm Farmacja Polska. Wcześniej była związana z łódzkimi agencjami Kamikaze, Lightscape oraz Linkleaders. Pracowała dla klientów z branży informatyczno-technologicznej, takich jak Capgemini, Fujitsu czy SAP. Prowadziła też działania dla Grupy Inelo z branży okołotransportowej. Od pięciu lat współpracuje także z portalem JemywLodzi.pl – wspiera organizację tematycznych festiwali restauracyjnych w Łodzi i okolicach. Wcześniej Woźniakowska pracowała w Kamikaze Digital jako Social Media Moderator. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją z reklamy, designu i komunikacji wizualnej oraz zarządzanie ze specjalizacją z marketingu na Uniwersytecie Łódzkim.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin