Krzysztof Bukowski

Krzysztof Bukowski

Obecne stanowisko:

Starszy specjalista ds. komunikacji korporacyjnej, PKN Orlen

Krzysztof Bukowski 1 kwietnia 2020 roku rozpoczął pracę w PKN Orlen. Jako starszy specjalista ds. komunikacji korporacyjnej odpowiada za wsparcie komunikacyjne projektów z obszaru energetyki.

z branżą PR związany jest od 2009 roku. Poprzednio, od września 2018 roku, pracował w agencji Hill+Knowlton Strategies. Wcześniej współpracował m.in. z agencjami Weber Shandwick i Charyzma. Doradcy Komunikacji Biznesowej. W swojej karierze tworzył i realizował działania dla takich klientów jak: Discovery Networks, FOX International, Hasbro, The Walt Disney Company, Lexus, Grupa Żywiec, Wienerberger, Chubb, Ministerstwo Finansów czy Facebook. W latach 2016-2018 pełnił funkcję rzecznika prasowego w Powiecie Pruszkowskim.

Jego doświadczenie obejmuje Digital PR (w tym tworzenie podcastów i videocastów), PR korporacyjny, PR marek, marketing polityczny, współpracę z jednostkami rządowymi i samorządowymi, NGO, crowdfunding oraz komunikację kryzysową. Ponadto jego współtworzył symulacje kryzysowe, szkolenia medialne i procesy Dialogu Społecznego w standardzie AA 1000 SAS.

Za realizowane projekty otrzymał nagrody: Digital Communication Awards 2011, srebrną statuetkę Stevie Awards 2012 oraz nagrodę za najlepszą sportową kampanię crowdfundingową 2015 roku. W trakcie jego pracy Powiat Pruszkowski zdobył tytuł najlepszego powiatu w Polsce 2017 i nagrodę dla Najlepszego Starosty 2017 roku.​

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin