Łukasz Peliksza

Od maja 2016 roku Starszy Konsultant w zespole Deloitte Communications Consulting w regionie Europy Środkowej, zajmującym się strategicznym doradztwem komunikacyjnym - z naciskiem na reputację organizacji oraz wsparcie kluczowych procesów biznesowych. Wcześniej związany m.in. z Havas PR Warsaw (Havas Worldwide Group).
Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w komunikacji zewnętrznej oraz zintegrowanych działaniach PR, uwzględniających projekty new media. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, CSR oraz w zarządzaniu marką. Realizował i koordynował ogólnopolskie projekty zarówno dla sektora publicznego jak i globalnych marek, jak np. IKEA, AkzoNobel, Coca-Cola, Dalekovod, T-mobile, AXA, Mondelez (Milka). W swojej karierze był m.in. odpowiedzialny za tworzenie strategii i programów komunikacji, pozycjonowanie ekspertów, działania media relations oraz budowanie reputacji firm.
Przez kilka lat dziennikarz i prezenter w lokalnych mediach, w tym telewizji publicznej.
Od 2016 roku także członek doradczo-roboczych grup Ministerstwa Rozwoju m.in. w zakresie CSR oraz gospodarki o obiegu zamkniętym.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (zarządzanie projektami) oraz Universidade do Minho w Portugalii (socjologia biznesu).

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin