Łukasz Walewski

Obecne stanowisko:

Właściciel Walewski PR

Właściciel Walewski PR, która specjalizuje się w obsłudze kancelarii prawnych oraz firm z branży usług i produktów luksusowych. Walewski PR świadczy usługi z zakresu public relations, zapewnia także całościową obsługę kancelarii prawnych, m.in. ulepszanie stron internetowych, prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych, szkolenia medialne, opracowanie i realizację strategii rozwoju marki czy audyty komunikacji wewnętnrzej i zewnętrznej, a także działania SEO/SEM i kampanie reklamowe w sieci.

Wcześniej Walewski związany był jako PR & Marketing Manager z kancelarią kancelarii prawną KOLS – Kaczmarczyk Orzechowski Legal Services, specjalizującej się w przepisach RODO.

Walewski w latach 2008-2018 był dziennikarzem radiowej Trójki, nadającym korespondencje z kilkudziesięciu krajów świata, prowadzącym programy „Trzecie Oblicze Dyplomacji”, „Trzy Strony Świata”, „Europa od Kuchni”. Wcześniej był natomiast reporterem Radia ZET w Warszawie. Pracował również dla TVN24 Łódź i Radia Łódź oraz hiszpańskiego radia CADENA SER.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin