Maciej Babczyński

Obecne stanowisko:

kierownik ds. korporacyjnych w Provident Polska

Wraz z początkiem kwietnia 2017 roku został kierownikiem ds. korporacyjnych w Provident Polska. Zastąpił Gabrielę Bar. Jest odpowiedzialny za wypracowywanie i realizowanie strategii reputacyjnej firmy. Będzie również zajmował się monitoringiem i analizą otoczenia politycznego, legislacyjnego i społeczno-ekonomicznego oraz budowaniem relacji z partnerami zewnętrznymi.

Maciej Babczyński, zanim dołączył do zespołu Provident Polska, przez niemal pięć lat pełnił funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (styczeń 2011–listopad 2015), gdzie jako dyrektor centrum informacyjnego odpowiadał za relacje zewnętrzne, promocję i koordynację komunikacji instytucji podległych. Doświadczenie zdobywał również w Narodowym Centrum Kultury (jako zastępca dyrektora ds. badań i analiz), domu mediowym oraz agencji public relations – nie informuje jednak, w których konkretnie.

Jest absolwentem kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowego studium public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin